Bezpłatny Ebook
Platforma kursowa

O mnie

Kim jestem?

Z wykształcenia jestem pedagogiem, certyfikowanym trenerem oraz właścicielką bliskościowej placówki żłobkowo – przedszkolnej.

Fascynują mnie ludzie, to od nich czerpię inspirację i energię do działania, którą wykorzystuję w mojej pracy.

Obecnie zajmuję się tworzeniem autorskich szkoleń rozwojowych i diagnostycznych, w których dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem... i zmieniam życia innych :)

Co robię?

Moja praca to nie tylko tworzenie szkoleń i kursów online, ale przede wszystkim budowanie społeczności z pasjonatami, którzy podzielają moją misję. Razem z moim zaangażowanym zespołem dążymy do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu osób pracujących z dziećmi.

Mam silne przekonanie, że nasza praca może naprawdę uczynić różnicę. Dlatego moje szkolenia i kursy online nie są tylko źródłem wiedzy, ale także narzędziem do osobistego rozwoju. Stawiamy na wartości takie jak zaangażowanie, rozwój, edukacja i wspólnota.

Moja praca w liczbach

15
Doświadczenia 
pedagogicznego
11 lat
Doświadczenia 
szkoleniowego
i trenerskiego
2.000 h
Zrealizowanych
szkoleń
11 lat
Doświadczenia
szkoleniowego
i trenerskiego
15
Zrealizowanych
szkoleń
300
Przeszkolonych
placówek
edukacyjnych

Opinie klientów

Sprawdź moje wpisy

2024-01-18

Uczenie dzieci różnicy między faktami a opiniami

Przy tak wielu “informacjach” dostępnych w dzisiejszych czasach i pozornie nieskończonych “źródłach”, dzieciom, a nawet dorosłym może być trudno przesiać i oddzielić bezstronne, obiektywne fakty od osobistych, subiektywnych opinii. Dlatego ważniejsze niż kiedykolwiek jest nauczenie dzieci różnicy między faktami a opiniami.
[...]
Czytaj więcej

Jak napisać CV nauczyciela przedszkola?

Sukcesy i prestiż placówek żłobkowych i przedszkolnych zależą od tego, czy osoby pracujące w żłobku lub przedszkolu sprawdzą się na zajmowanych stanowiskach. Dlatego proces rekrutacji jest bardzo wymagający i stawia przed przyszłymi kandydatami wiele wyzwań.
[...]
Czytaj więcej

Negatywne emocje niszczą polskich nauczycieli

Z najnowszego raportu Librusa wynika, że aż 53% nauczycieli w Polsce zmaga się z negatywnymi emocjami podczas pracy, 35% odczuwa ciągły stres, a około 37% traci poczucie celowości w swojej roli zawodowej. Pomimo tego, imponujące 92% angażuje się w swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. Te dane sygnalizują pilną potrzebę wsparcia dla nauczycieli w obliczu rosnących wyzwań zawodowych. […]
[...]
Czytaj więcej
©2023 Ania Dyjak. Wszelkie prawa zastrzeżone.
usercrossmenuchevron-down