Bezpłatne szkolenie!

10 sprawdzonych strategii

na pracę z trudnymi emocjami dzieci

w szkole, przedszkolu i żłobku

Zyskaj spokój, zrozumienie i skuteczne narzędzia wsparcia

Już teraz zarezerwuj miejsce na bezpłatnym webinarze online, który poprowadzę we wtorek 12 marca o godzinie 19:30.

Jeżeli:

TO ZDECYDOWANIE POWINNAŚ BYĆ ZE MNĄ TEGO DNIA.

01

realny wpływ na Twoją pracę

Poznasz konkretne strategie i narzędzia, które realnie wpłyną na Twoją pracę w żłobku, przedszkolu czy szkole. Jestem pewna, że stosując je, będzie Ci łatwiej odnaleźć się w sytuacjach, kiedy górę wezmą trudne dziecięce emocje. Te strategie tworzą pewnego rodzaju procedurę, do wykorzystania „na już”.

02

cena webinaru to 0 zł

Udział w tym webinarze nie kosztuje Cię nic, bo jego cena to 0 zł. Otrzymasz więc konkretną i praktyczną wiedzę bezpłatnie. 

03

możliwość zadania pytań

Podczas naszego spotkania będziesz miała możliwość zapytać o nurtujące cię kwestie związane z zachowaniem dzieci/uczniów. Odpowiem na wszystkie pytania, udzielę cennych wskazówek, podpowiem, gdzie szukać dodatkowych informacji. 

04

praca z emocjami to przyszłość

Umiejętność zaopiekowania i pracy z trudnymi emocjami u dzieci to bardzo pożądana aktualnie kompetencja. Dyrektorzy i dyrektorki placówek coraz częściej zwracają uwagę na tę umiejętność w procesie rekrutacji. Dlatego podczas webinaru przedstawię Ci konkretny plan, jak możesz rozwinąć tę kompetencję u siebie. Podczas webinaru oficjalnie otworzę drzwi do mojego autorskiego projektu - Szkoły Trenerów regulacji emocji u dzieci

05

PREZENTY

Poza konkretnymi strategiami podzielę się z Tobą również materiałami, które pomogą Ci wykorzystać zdobytą wiedzę od razu w praktyce:

Wszystkie materiały, które otrzymasz, nie mają ograniczeń wiekowych i wykorzystasz je niezależnie od tego, czy pracujesz w żłobku, przedszkolu czy  na etapie wczesnoszkolnym.

Ważna informacja: 

Bądź ze mną na żywo we wtorek 12.03.2024, bo nagranie z webinaru nie będzie udostępnione. 
 
Niezależnie od tego, czy będziesz mogła pojawić się na webinarze na żywo, uzupełnij formularz zapisu — wtedy będziesz miała możliwość zakupu dostępu do nagrania w super cenie.

Autorka webinaru

3.png

Edukatorka i pedagożka

HZ4A9304.jpg

Autorka kursów i szkoleń

2.png

Żona oraz Mama Igi i Tymka

Zerknij, co mówiły uczestniczki moich poprzednich webinarów!

Często zadawane pytania:

Nie, po webinarze nie będą wystawiane certyfikaty. Pamiętaj jednak, że podczas webinaru otrzymasz ode mnie konkretną wiedzę i materiały, które zostaną z Tobą i pomogą Ci w Twojej codziennej pracy.

Tak, będziesz miała możliwość zakupu nagrania z webinaru, które będziesz mogła odtworzyć w dogodnym dla siebie momencie. Jeśli chcesz mieć możliwość zakupu dostępu do nagrania w super cenie, uzupełnij formularz zapisu, a otrzymasz ode mnie wiadomość z linkiem do sklepu. 

Myślę, że tak. Strategie przedstawione podczas webinaru będą opierały się na aktualnej wiedzy oraz moim doświadczeniu w pracy z różnymi grupami reprezentującymi placówki edukacyjne w Polsce. Jestem przekonana, że podczas tego spotkania znajdziesz wiele rozwijających i interesujących dla siebie treści.